Binnenkort worden er nieuwe woningen gerealiseerd in Aan de Braassem! Vanaf zaterdag 27 juni 2020 bent u van harte welkom op de inloopdagen voor de eerste fase van De Poelen.

De woningen in de eerste fase van De Poelen bieden u een grote variatie in gevelaanzichten en woningtypen. Zo kiest u in De Poelen bijvoorbeeld voor een ruime eengezinswoning van 5,4 of 5,7 meter breed of voor een twee-onder-één-kapwoning van 6 meter breed. Bekijk het woningaanbod direct via onze website

Op zaterdag 27 juni vindt de eerste Inloopdag voor de eerste fase van De Poelen plaats. Tussen 10.00 en 13.00 uur bent u welkom in ons Verkoopcentrum (gelegen in het verlengde van de straat Zuidoever op de bouwplaats te Roelofarendsveen). De makelaars van Koppes Makelaardij en Brockhoff Makelaars zijn elke inloopdag aanwezig om jou te ontvangen en rond te leiden. Tip: tijdens de inloopdagen bevindt u zich ook op de bouwplaats. We raden u daarom aan om laarzen of andere stevige schoenen aan te trekken. 

Op zaterdag 27 juni 2020 kunt u zich vanaf 10.00 ook via onze website inschrijven voor uw favoriete bouwnummer.

Zaterdag niet in de gelegenheid om bij ons binnen te lopen? Kom dan alsnog bij ons langs tijdens onze andere Inloopdagen op woensdag 1 of vrijdag 3 juli 2020. U bent tijdens die dagen tussen 16.00 en 19.00 van harte welkom.

Graag meer informatie? Neem dan contact op met onze makelaars.

 

Inloopdagen


Datum: zaterdag 27 juni 2020
Tijd: 10.00-13.00 uur

of

Data: woensdag 1 juli of vrijdag 3 juli 2020
Tijd: 16.00-19.00 uur

Locatie: Verkoopcentrum Aan de Braassem
Adres: gelegen in het verlengde van de straat Zuidoever op de bouwplaats te Roelofarendsveen